Stavíme, Bydlíme Uherské Hradiště – přijďte si nejen pro inspiraci...

Datum: 16.2.2015
obrázek
Prostory Klubu kultury v Uherském Hradišti se 20. - 21. února 2015 přemění na výstaviště a zaplní se expozicemi z oboru stavebnictví, bydlení a vybavení domácnosti. Bude zde probíhat 11. pokračování výstavy Stavíme Bydlíme Uherské Hradiště. Pro veřejnost je otevřeno v pátek od 9 do 18 hodin, v sobotu do 17 hodin a vstup je zdarma.

Přijďte a posuďte sami, zda i vaše bydlení si nezaslouží alespoň malou inovaci nebo rovnou začněte uvažovat o pořízení nového bytu nebo stavbě rodinného domu. Určitě zde najdete inspiraci nejen pro novostavby, ale i opravy, rekonstrukce či modernizace svého bydlení. Velmi zajímavý je i fakt, že téměř každá vystavující firma poskytuje výstavní slevy a zájemci o konkrétní zboží tedy mohou na místě výrazně ušetřit.

Na co konkrétně se návštěvníci na výstavě STAVÍME, BYDLÍME v Uherském Hradišti mohou těšit?

 • Teplo a jak ho získat levně a ekologicky – to je téma, které zajímá opravdu všechny. Nabídka úsporných kotlů i tepelných čerpadel, solárních systémů či rekuperačních jednotek by mohla návštěvníky uspokojit.
 • Ti, kteří se zajímají o stavební práce nebo bytovou výstavbu mohou vše konzultovat s nejednou stavební firmou, či přímo s firmou vyrábějící nebo prodávající stavební materiál. Budou zde zdící materiály (cihly, ekopanely apod.), komínové systémy, kompletní realizace střech, zateplovací systémy, stavební chemie, obklady a další.
 • U starších domů se majitelé často potýkají s vlhkostí. Toto lze vyřešit různými způsoby vysušování vlhkého zdiva.
 • Již snad na žádné výstavě nechybí nabídka plastových, dřevěných i hliníkových oken a dveří. Také zimní zahrady - jako příjemný a útulný koutek, neboli další pokoj bytu či domu.
 • Stavebníky rodinných domů zaujme určitě nabídka garážových vrat, jako jsou výklopná vrata, sekční vrata i vrata rolovací a automatické brány.
 • Stínící technika je zastoupena žaluziemi, roletami, sítěmi proti hmyzu či markýzami.
 • I vybavení interiéru je velice důležité. Pro zájemce je připravena nabídka pro klidný spánek. Jsou to anatomické systémy - polštáře a lůžkoviny z ovčí vlny, ale i postele z masivu. Dále pak jídelní kouty. Moderní domácnost doplňují zejména v rodinných domech centrální vysavače.
 • Stavba, menší přístavba i rekonstrukce domu či bytu není levnou a krátkodobou investicí. Aby tato investice byla efektivní, mohou návštěvníci využít služeb finančních poradců přímo na výstavě. Za zmínku jistě stojí i prezentace firem nabízejících výstavbu nízkoenergetických i pasivních rodinných domů na klíč.

Zaměření výstavy je opravdu bohaté a každý zde snad najde to, co potřebuje ke splnění svých záměrů.

Doprovodný program je také součástí výstavy?

Součástí výstavy je zajímavý doprovodný program. V pátek od 10. do 17. hodiny bude k dispozici bezplatná právní poradna. V pátek odpoledne a sobotu dopoledne budou probíhat přednášky uznávaných odborníků.

A témata?

 • zdící systém HELUZ
 • výstavba a provoz energeticky plusové dřevostavby
 • novinky z Nové zelené úsporám
 • energetické úsporné způsoby vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie
 • tepelná čerpadla, rekuperace, solární panely

Vstup na přednášky a stejně tak na celou výstavu je zdarma.

Losování o diamant

Stejně jako předchozí roky jsme i letos připravili pro návštěvníky losování. Letos budeme losovat o diamant. Na pozvánkách na výstavu, které obdrží do svých domácích schránek obyvatelé celého okresu před výstavou, je otištěn losovací kupón. Kupón stačí jen vyplnit a hodit do losovacího osudí na výstavě. Třeba se právě na vás usměje štěstí.

Každý z návštěvníků se jistě nechá na výstavě STAVÍME, BYDLÍME inspirovat a určitě využije jedinečné šance zeptat se přímo odborníků, kteří fundovaně zodpoví každý dotaz.

Přijďte a posuďte sami, zda i vaše bydlení si nezaslouží alespoň malou inovaci nebo rovnou začněte uvažovat o pořízení nového bytu nebo stavbě rodinného domu.

Klub kultury v Uherském Hradišti

20. - 21. února 2015

Text a foto: Omnis

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne