Nápady do zahrady

Datum: 12.12.2014
obrázek
Kniha Nápady do zahrady, s podtitulem Postupy krok za krokem, které zvládnete sami, potěší každého, kdo si někdy chtěl vyzkoušet stavbu pergoly, terasy k bazénu, výrobu boudy pro psa, stejně jako zahradní houpačky, nábytku nebo sestavení domku na nářadí.

Kniha je plná návodů doplněných vyzkoušenými podrobnými fotopostupy. Návody jsou určené jak kutilům, tak i těm, kteří mají s výrobou minimum zkušeností. Na realizaci výrobků a jejich povrchovou úpravu postačí mít základní nářadí a postupovat podle fotografií krok za krokem. Foto návodů je v celé knize dokonce několik set.

Autoři knihy se představují

Petra Zemanová Marková a Pavel Zeman jsou nejen pracovní a partnerskou dvojicí, ale rovněž i spoluzakladateli internetového hobbyportálu Český Kutil. Sami jsou též aktivní kutilové a kreativci.

Za doménu Pavla Zemana je možno považovat drobné i větší truhlářské realizace a některé dekorační techniky. Pavel je vyučený truhlář a lesák. Od roku 1996 píše a realizuje fotopostupy krok za krokem. Představuje a testuje nářadí a stejně tak i navrhuje a řeší maloprostorové interiéry.

Petra Zemanová Marková má ráda nejrůznější výtvarné techniky a dekorace a práci s textilem. Typický je pro ni hluboký vztah k lidovým řemeslům a tradicím. Je vystudovaná biochemička.

Oba partneři aktivně fotografují a píší. V průběhu času spolupracovali s mnoha časopisy, například Bydlení, Domov, Střecha nad hlavou, Dům a bydlení, Chatař Chalupář, Byt magazín, Květy, Praktik, Hobby Blesk, Novinky, Paní domu apod.

Text a foto: redakce časopisu PANEL PLUS 

Knihu Nápady do zahrady vydalo nakladatelství Grada a více se o ní dozvíte na http://www.grada.cz/napady-do-zahrady_8362/kniha/katalog/.

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne