Novinky – originální vázy, pračka Hotpoint a ručníky Kelim

Datum: 17.9.2014
obrázek
Není nad čerstvé řezané květiny. Vždycky zvednou náladu a hlavně vdechnou svěžest každému interiéru. • Pračka Hotpoint Futura WMD 843 BS EU je vybavena revolučním programem Odstraňování skvrn, který dokáže zbavit tkaniny až 20 nejčastějších skvrn tím, že využívá různých teplot vody v kombinaci s přesně cílenými pohyby bubnu. • Široká škála barevných odstínů ručníků Kelim esteticky doplní svět vaší koupelny.

Originální vázy oživí interiér

Není nad čerstvé řezané květiny. Vždycky zvednou náladu a hlavně vdechnou svěžest každému interiéru. Navíc květiny v kombinaci s originální vázou nabídnou nevšední podívanou, která se jen tak neomrzí. Internetový obchod DesignBuy.cz přináší přehled zajímavých a nových váz, které s trochou nadsázky zpestří domov i bez květin.

Originální transparentní vázu na květiny Shanghai navrhl pro značku Kartell designér Mario Bellini. Otevírá se od základny k vrcholu ve vířivém pohybu, ve kterém se promítá světlo a energie. K dispozici je v šesti barevných provedeních tak, aby květiny s vázou prozářily každou místnost. Tak jak to již bývá u značky Kartell zvykem, váza je vyrobena z odolného plastu. Vázu Shangai prodává www.designbuy.cz za 3 920 Kč.

Máte rádi zářivé barvy a sháníte multifunkční dekoraci do bytu? Pak by vás měla zaujmout váza Shibuya, kterou pro značku Kartell navrhl designér Christophe Pillet. Je vyrobena z průhledného barevného plastu tvořeného ze tří barevných pruhů. Pokud nemáte při ruce květiny, odklopením horního dílu je možné udělat z vázy klasickou mísu. Váza Shibuya je k dostání v několika barevných provedeních vždy v tříbarevné kombinaci za 3 140 Kč a prodává ji www.designbuy.cz.

Tuto parádní rozvlněnou vázu navrhli Češi. Konkrétně designerské studio Olgoj Chorchoj, které připravilo kolekci váz nazvaných ZigZag. Do interiéru by díky tvaru a foukanému barevnému sklu měly vdechnout atmosféru šedesátých let. Malou vázu ZigZag v tyrkysové barvě pořídíte za 4 537 Kč na www.designbuy.cz.

Pračka Hotpoint v soutěži ProduktRoku 2013

Předem plněná pračka Hotpoint Futura WMD 843BS EU s kapacitou 8 kg v energetické třídě A+++ se stala finalistou soutěže ProduktRoku 2013 v kategorii Pračky. Soutěž představuje nejpoptávanější spotřebiče loňského roku vybírané prostřednictvím nezávislého nákupního rádce Heureka.cz a to dle počtu vyhledávání, oblíbenosti a zájmu spotřebitelů. Ti na pračce Hotpoint nejvíce oceňují tichý chod, jednoduché nastavení cyklů s možností vytvoření vlastního programu, téměř suché prádlo po vyprání a nízkou cenu.

Pračka Hotpoint Futura WMD 843 BS EU je vybavena revolučním programem Odstraňování skvrn, který dokáže zbavit tkaniny až 20 nejčastějších skvrn tím, že využívá různých teplot vody v kombinaci s přesně cílenými pohyby bubnu. Nechybí speciální antialergenní cyklus a Eco programy, díky nimž můžete ušetřit více než 50 % energie obvykle používaného cyklu. Program pro praní vlny je certifikován Woolmark Platinum Care, cyklus Bed & Bath je určen speciálně pro praní ložního prádla a ručníků. Co každý uživatel jistě ocení, je možnost uložit do paměti nejčastěji užívanou kombinaci programů a funkcí pro pozdější využití, např. syntetika na 40° s přidaným mácháním a sníženými otáčkami odstřeďování. Ovládání pračky usnadňuje přehledný LCD displej s češtinou.

Kapacita pračky je 8 kg prádla, maximální rychlost odstřeďování 1400 ot./min., speciální bezuhlíkový motor snižuje hlučnost až na 51 dB(A). Pračka dosahuje energetické třídy A+++, pohotovostní režim Stand By, který se automaticky zapne po 30 minutách nečinnosti, spotřebovává o 70 % méně energie než v zapnutém stavu. Pračka tak zajišťuje skvělé výsledky praní a péče o tkaniny s minimálními náklady na energii.

Froté ručníky Kelim

V obchodních centrech najdete luxusní ucelené kolekce velmi kvalitních designových koupelnových doplňků, županů a ručníků německé značky Möve. Široká škála barevných odstínů esteticky doplní svět vaší koupelny. Möve vyrábí i velmi kvalitní dámské a pánské župany, dětské župánky a saunové froté doplňky - kilty a sárongy a v neposlední řadě velmi žádané plážové osušky. Dvakrát ročně v našem obchodě najdete nové kolekce ručníků, které osvěží vaši koupelnu designem podle aktuálních trendů. Froté ručníky Kelim od německého výrobce Möve jsou ze 100% bavlny s oboustranným digitálním potiskem a gramáží 520 g/m2. Prodávají se v obchodech A la Maison v nákupních centrech Palldium a Chodov v Praze, nebo také na e-shopu: www.alamaison.cz.

Text a foto: Novinky

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne