ISOTRA - novinky v roletách

Datum: 1.9.2014
obrázek
Alternativou ke klasickým interiérovým žaluziím jsou látkové rolety. Ty mohou mít oproti žaluziím jednu funkci navíc, a to funkci zatemňovací. U látkových systémů lze více popustit uzdu fantazii a vybírat ze širokého spektra nabízených látek různých barev, materiálů, vzorů a potisků.

„U látkových systémů lze více popustit uzdu fantazii a vybírat ze širokého spektra nabízených látek různých barev, materiálů, vzorů a potisků... Potřebuje-li např. zákazník místnost zcela zatemnit, může volit látky s plně zatemňujícím účinkem. Nehořlavé materiály jsou populární v kancelářských prostorách a materiály s obsahem skelného vlákna zase uvítají zejména alergici,“ komentuje problematiku Jan Žižlavský, odborník ze společnosti Isotra, specializující se na stínicí techniku.

Kolekce TECNO, z níž je látka Tecno 2/1, je určena pro rolety a japonské stěny. Zejména v případě použití těchto látek v japonských stěnách lze kombinací bílé s potiskem a krémové, hnědé či šedé bez potisku vykouzlit velmi efektní a trendy kombinace.

Zajímavým řešením jsou také tzv. žaluzie plissé tvořené z plisované skládané látky. Oproti běžné roletě má tento systém výhodu, že lze pohybovat s horním či spodním profilem, což umožní vytvořit stínicí pruh látky v libovolné části okna. Na výběr také bývají v mnoha různých moderních provedeních, a tak ozdobí interiér a dodá mu šmrnc přesně podle vašich představ.

Text: Vlaďka Svobodová

Foto: Isotra

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne