Přehlídka trendů pro bydlení a gastronomii

Datum: 27.8.2014
obrázek
V září se na čtyři dny znovu promění letňanský areál PVA EXPO PRAHA v centrum inspirace pro bydlení a gastronomii. Konají se opět oblíbené veletrhy FOR INTERIOR, FOR DECOR & PRESENT a FOR GASTRO & HOTEL! Jaké letos budou? Velkolepější než dříve!

FOR INTERIOR patří ke špičce veletrhů o nábytku, interiérech a designu a každý vystavovatel si dá záležet, aby se ukázal v tom nejlepším světle. Nevšední novinky, exklusivní nabídky a krásné prezentace si získají každého.

Co by znamenal interiér bez doplňků, dekorací a krásných maličkostí, které z něj dělají pravý domov?

FOR DECOR & PRESENT vás přesvědčí, že nových nápadů, barev a tvarů není nikdy dost. Ruku v ruce s dekoracemi se představí i dárkový sortiment, se kterým bude hračka najít ty správné dárky pro vaše blízké.

A FOR GASTRO & HOTEL? To je přehlídka nejen špičkového vybavení pro hotelové a restaurační provozy nebo tipů na kvalitní dodavatele, ale také neodolatelné chutě a vůně připravovaných specialit a ochutnávek.


A co víc? Nechejte se překvapit! Doprovodný program má co nabídnout každému. Můžeme ale dopředu prozradit, že se i letos budou moci návštěvníci zúčastnit hry „Podzimní favorit veletrhů“. Cenou bude krásná sestava Felino od německého výrobce Gwinner.

Aktuální informace o veletrzích sledujte na webovýchfacebookových stránkách ABF.

Text: (pr), foto: ABF

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne