OKZ zárubně - elegantně čisté řešení od Sapeli

Datum: 7.5.2014
obrázek
OKZ zárubně, elegantně čisté řešení od Sapeli, zbaví váš interiér kovových zárubní. Nevzhledné kovové zárubně jsou dnes považovány za nevkusnou hyzdící kaňku v každém interiéru. Pokud máte doma takový pozůstatek dřívější výstavby, jistě i vás mnohokrát napadlo, že byste se jich nejraději zbavili. Dříve, než ale přejdete od myšlenky k činům, pravděpodobně vás vždy vyděsí představa nepořádku, který by si takový zásah do interiéru vyžádal. Ale věřili byste, že jsou vaše obavy zcela zbytečné?

Řešení prakticky pro každý interiér

Důmyslný princip OKZ systému je na trhu už od 90. let minulého století a pochází z autorské dílny českého výrobce dveří a zárubní SAPELI. V roce 2008 pak došlo k zásadním technologickým inovacím, v jejichž rámci se zjednodušila konstrukce a tím i celá montáž. Obklad kovových zárubní (původ zkratky OKZ) snadno a rychle nahradí staré kovové zárubně zcela novými dřevěnými, a to bez hrubých bouracích a stavebních prací. Zárubně je možné namontovat pro jednokřídlé dveře vysoké 197 centimetrů a široké od 60 do 110 centimetrů, u dvoukřídlých dveří je pak maximální průchozí rozměr až 185 cm. OKZ systém lze bez omezení použít pro jakékoliv typy zdí – panelové, cihlové i sádrokartonové. Do tohoto typu zárubní lze navíc použít jak dveře plné, prosklené dřevěné, tak i celoskleněné.

Otevírají se vám nové možnosti

S novými dveřmi si můžete dokonce naplánovat i nové dispoziční řešení interiéru, a tím lépe využít svůj obytný prostor. Zárubně OKZ totiž umožní nejen libovolně změnit směr otevírání z pravých dveří na levé a obráceně, ale i vlastní způsob otevírání, kdy klasické otočné dveře se dají nahradit dveřmi posuvnými, skládacími či harmonikovými.

Svěřte se do rukou odborníků

Montáž zárubní OKZ není nikterak složitá, nicméně má své důležité zásady, které je nutné dodržet. Před vlastní objednávkou OKZ zárubní je velice důležité precizní zaměření stavebního otvoru s kovovými zárubněmi, do kterého se budou nové zárubně usazovat. Abyste se vyhnuli řadě potenciálních problémů, vždy doporučujeme autorizovanou montáž některým z našich prodejců, díky níž je vám garantována prodloužená záruka na dobu 5 let. Nemusíte se o nic starat a navíc máte jistotu, že bude montáž provedena profesionálně a výrobky vám budou dlouho sloužit k vaší naprosté spokojenosti.

Text: (pr)

Foto: Sapeli

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne