Atelier Ambra plní přání zákazníků

Datum: 10.4.2014
obrázek
Plzeňský Atelier Ambra byl otevřen v roce 2008, ale návrhy a realizacemi interiérů se zabývá již od roku 1994. Za tuto dobu soustředil tým schopných lidí - odborníků ve svém oboru, kteří dovedou poradit a vyjít maximálně vstříc i velmi specifickým požadavkům svých klientů. Ateliér se zabývá také výrobou bytového, kancelářského, školního a dílenského nábytku. V jeho nabídce je zastoupen rovněž nábytek sedací.

„Snažíme se vcítit do vkusu našich klientů, ale zároveň doporučíme vhodné řešení interiéru tak, aby se v něm cítili nejen dobře, ale aby byla též splněna i praktická stránka, a v neposlední řadě i funkčnost celé dispozice“, říká Hana Kajerová, majitelka firmy Atelier Ambra.

V plzeňském ateliéru jsou kromě současného typového nábytku schopni zajistit i nevšední doplňky interiéru, jako je nábytek různých stylů, umělecká díla – obrazy, sochy, skulptury a další. Zákazník si v galerii ateliéru může vybrat i obrazy, případně má možnost nechat si zde zhotovit obraz podle vlastního přání.

Z činnosti ateliéru

Pokoj klasického panelového bytu byl koncipován dle přání zákazníka spojením jídelního koutu a obývacího prostoru. Efektní nábytkové prvky jsou navrženy v nadčasovém italském designu „Milano“, v dezénu ořechu s kombinací hliníkových profilů a mléčného skla. Tato nábytková řada odráží současné trendy moderního bydlení a je vyrobena z kvalitních materiálů. K sestavě patří například i značkové panty poskytující doživotní záruku a kvalitní ABS hrany chránící nábytek před mechanickým poškozením. Výhodou je i variabilnost jednotlivých kusů nábytku, která nabízí nepřebernou řadu možností kombinovat jednotlivé komponenty do sestav dle individuálních potřeb zákazníků.

Dva perspektivní návrhy

Dva perspektivní návrhy řeší celkové zařízení i barevnou koncepci celé místnosti – barvu výmalby včetně kombinace kamenného obkladu. V prvním návrhu jsou stěny provedeny v barvě šedé, ve druhém návrhu pak v barvě červené, která dodává interiéru výrazný kontrast. V obou případech je navržena bílá kožená sedací souprava. Majitelka bytu po vzájemné konzultaci nakonec zvolila výmalbu stěn v odstínu světlé terakoty, která dodává celkovému působení jemný decentní vzhled, a výraznou barvu hnědé sedací soupravy. „I zde je nutno říci, že i toto barevné pojetí dodává celkovému prostoru také jistě zajímavý akcent,“ dodává Hana Kajerová.

V obrazové příloze můžete sledovat postup celkové rekonstrukce místnosti, včetně doplňků, a v neposlední řadě též umístění dominantního obrazu nad sedací soupravou z originálních obrazů galerie Atelieru Ambra.

Více se dozvíte na www.ambra.own.cz.

Text: Alexandra Hurtová

Vizualizace: Atelier Ambra

Hana Kajerová

je majitelkou plzeňského Atelieru Ambra, kde navrhuje interiéry a kromě toho ráda pracuje s temperami i olejovými barvami, věnuje se také kresbě figurální, rovněž i s přírodními a abstraktními motivy. Uspořádala již několik samostatných výstav. Vystudovala SPŠ strojnickou v Plzni, dále absolvovala studium 2. modulu Evropské školy Feng-Shui v Praze, studium Figurální kresby na ZUŠ Zámeček v Plzni, rovněž studium pod záštitou ZČU v Plzni na Ústavu umění a designu, obory Kresba v plenéru a Figurální kresba pod vedením akademických malířů Borise Jirků a Vladivoje Kotyzy. V roce 2005 byla zařazena do Českého almanachu osobností a firem.

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne