Uložte to

Datum: 31.03.2009
obrázek
Vestavěné skříně už dávno nejsou tím nevzhledným kusem nábytku, který sice splnil funkci úložného prostoru, ale vnitřním uspořádáním ani vnějším vzhledem už nemůže vyhovět požadavkům naší doby. Současné vestavěné skříně jsou velmi praktické při vybavování všech typů interiérů, ať jsou to šatny, obytné místnosti nebo kuchyně, kanceláře a další i atypické místnosti, a svým dokonalým využitím prostoru nafouknou byt a vytvoří více místa pro život.

Vnitřní uspořádání přesně podle potřeb

Každá skříň je originál vytvořený podle vašich představ - od klasiky až po nejnovější trendy v tomto oboru. Ideální je vestavěná skříň s posuvnými dveřmi, která umožní mít vždy přehledně všechny věci po ruce. Vyberete si možnosti uspořádání, které vám budou nejlépe vyhovovat. V nabídce jsou např. různé typy polic (drátěné, výsuvné), zásuvek, drátěných košů, sklopné šatní tyče, kalhotovník atd. Ukládat do skříně můžete jak šatní věci, tak i žehlící prkna, žehličky, vysavače, dá se použít jako botník, knihovna a podobně. Můžete do ní umístit i pracovní centrum s počítačem, které bude prakticky sklizeno a schováno pouhým zasunutím posuvných dveří skříně.

Vzdušné a elegantní

Stejný efekt mají vestavěné skříně s posuvnými dveřmi při použití v kuchyni. Jsou vhodné jako spíž, různé skříňky i velké posuvné dveře, které schovají při příchodu nečekaných hostů případný nepořádek na kuchyňské lince. Posuvné dveře jsou také ideálním řešením malého prostoru před skříní, kde klasické otvíravé dveře nejdou použít nebo jsou nepraktické. Lze je také použít jako vzdušné, elegantní a prostorově velice výhodné řešení pro rozdělení místnosti (dělící příčky), případně jako náhrada za klasické interiérové dveře.

Co nového na trhu?

Vestavěné skříně a jejich sestavy jsou vhodné pro předsíňové stěny, dětský pokoj, šatny, obývací místnosti, ložnice v dělení - pánská a dámská, kanceláře, hotely a podobně. Vestavěná skříň také kromě úložných a prostorových požadavků designově doplní nebo zvýrazní váš interier. Výběrem dezénu materiálu a rámů může skříň opticky navázat na barvu okolních zdí a splynout tím s okolím. Naopak zase výběrem kontrastních a zajímavých materiálů a rámů lze vytvořit dominantní doplněk, který efektně dotvoří tvář vašeho interiéru.

Foto: KOMANDOR, INDECO a IKEA

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne