FOR HABITAT – oživte si svůj domov

Datum: 19.2.2014
obrázek
Letošní zima se příliš nepředvedla a jaro už pomalu klepe na dveře. Také máte vždy chuť oživit si po zimě váš domov, pustit do něj svěží vzduch a zase jej trochu vylepšit? Pokud úplně nevíte, jak na to a hodí se vám pár zajímavých tipů, potom je pro vás jarní veletrh FOR HABIAT jako stvořený. Nápadů a novinek tam najdete zaručeně dostatek.

Tématem veletrhu je bydlení a rekonstrukce jako celek a letošní ročník bude již 21., takže se můžete spolehnout na skvělou organizaci a díky značné prestiži také na bohatou účast ověřených vystavovatelů.

Veletrh je tématicky doplněn o veletrh nábytku FOR FURNITURE a FOR GARDEN, který je jediným uceleným veletrhem zahrad a jejich vybavením v ČR, takže celý soubor pokryje všechny vaše potřeby pro bydlení.

Doprovodné akce

Pokud vás zajímají novinky ze světa designu a současných trendů, budou pro vás milým potěšením akce DESIGN SHAKER, které budou věnovány exponátům, jež se vyznačují neotřelým designem.

Další zajímavou akcí bude také nová SCÉNA: Inspirace & Trendy 2014. Jedná se o unikátní představení čtyř světových trendů v designu: digitální svět, natural, glamour a retro. Jednotlivé sekce se budou skládat z působivého aranžmá a velkého vzorkovníku - výběru materiálů od podlah, přes tapety a bytový textil až po výrobu nábytku.

FOR HABITAT 2014 a přidružené veletrhy budou velkou událostí jarní sezóny, a pokud máte radost z vylepšování bydlení, zútulňování zahrady nebo „jen“ oceníte zajímavý víkendový program, zapamatujte si 20. 3. - 23. 3. 2014 v areálu PVA Letňany.

Text: (pr)


Oživte i svůj domov s inspirací z veletrhu!

20. 3. - 23. 3. 2014 v areálu PVA Letňany

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne