Veletrh PRAGOINTERIER plný inspirace pro váš dům i byt

Datum: 6.2.2014
obrázek
Mezinárodní veletrh bytového designu PRAGOINTERIER představí 14. - 16. března 2014 v historickém Průmyslovém paláci na Výstavišti v Holešovicích moderní design a v rámci jedné vstupenky nabídne také oblíbené Hrnčířské trhy, které představí lidovou tvorbu 80 keramiků a výtvarníků.

Vystavovatelé nabídnou návštěvníkům lákavou podívanou a skvělou možnost nákupu toho nejzajímavějšího, co v současné době odborníci na designový nábytek ve světě nabízejí. Špičkoví bytoví architekti a designéři vám navíc zdarma pomůžou vyřešit celkový design vašeho interiéru tak, aby byl příjemný nejen na pohled, ale i po stránce praktického využití.

Od podlahy až po strop

27. ročník tradičního veletrhu PRAGOINTERIER 2014 nabídne celkový přehled vybavení bytu od podlahy až po strop. Prodejní výstava je vhodná pro všechny, kteří plánují zařídit se v novém, i pro ty, kteří chtějí jen pozměnit, vylepšit nebo doplnit svoje bydlení. Pokud změny zatím nechystáte, díky této výstavě proniknete do tajů nejnovějších materiálů, tvarů i designu. Návštěvníky veletrhu čeká také kvalitní doprovodný program složený z přednášek a soutěží.

Tradice i nové pohledy

PRAGOINTERIER 2014 jako veletržní koncept na Výstavišti v pražských Holešovicích vychází z tradice, ale přináší i nové pohledy a nové možnosti v oslovení návštěvníků. V rámci komplexního pojetí vzájemně se doplňujících výstav proto letošní ročník nabídne v rámci jedné vstupenky také veletrh EURO CITY GREEN 2014 - zelené město, zelený dům, zelený byt. Soudobý život totiž trvale ukrajuje z ploch zeleně. Současně však vznikají zejména na střechách i stěnách nových staveb a v jejich sousedství vhodné plochy pro ozelenění. Dají se snadno zakomponovat již do přípravy stavby, mnohdy ale doplnit i později. Žádají si však speciální znalosti a materiály. Při správném založení poslouží nejen jako módní artefakt, ale stanou se spolehlivou, dlouhodobou a funkční součástí stavby. Zeleň má množství pozitivních dopadů na život: od vlivu na psychiku až po zachytávání prachu, vyrovnávání vlhkosti, antialergické působení, zmenšování rozdílu mezi přehřátím a prochladnutím povrchů, eliminaci nadbytečného slunečního záření i druhotných odlesků, pohlcování plynů atd. Spolu s doplňky – zahradním nábytkem, vodními prvky atd. se stává půvabnou, ale i plně funkční součástí bydlení, ale i kancelářských, průmyslových a dalších objektů, zahrad a sídel. Ne vždy však zeleň dokážeme správně zvolit, aplikovat a udržovat! A právě na tuto problematiku nabídne odpovědi EURO CITY GREEN 2014.

Více informací naleznete na www.pragointerier.cz.

Text a foto: (pr)

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne