Zářivé výsledky s úsporou času

Datum: 29.1.2014
obrázek
Time management je důležitým heslem moderního života. Umění řídit svůj čas znamená rychle zvládat naléhavé záležitosti bez ztráty kvality a mít přitom dostatek volného času na to, co vás baví. Moderní myčky nádobí, jakou je novinka Siemens SX 68T156EU studioLine, si toto umění dokonale osvojily.

Nová funkce varioSpeed Plus vám umožní zkrátit dobu běžného mycího programu až o 66 procent, a poskytne vám tak více času, abyste se mohli naplno věnovat svým hostům nebo jiným zábavným činnostem. Nápomocná vám bude také inovativní funkce „Shine and Dry“, díky níž docílíte zářivých výsledků mytí pouhým stiskem jednoho tlačítka.

Ztělesnění dokonalé pohostinnosti

Rychlost, dělení úkolů nebo role muže a ženy se sice v kuchyni mohou měnit, jedna věc ovšem vždy zůstane stejná - ztělesněním dokonalé pohostinnosti stále budou především perfektně čisté, lesklé sklenice a zářivé příbory. Celá desetiletí se lidé snaží této dokonalosti dosahovat tím, že sklenice a další nádobí z myčky přelešťují ručně. Díky inteligentní funkci „Shine and Dry“, kterou disponují vybrané myčky nádobí značky Siemens, stačí nyní pouze stisknout tlačítko. O všechno se postará inteligentní čidlo myčky odstraňující v průběhu fáze sušení ze sklenic a nádobí kapky, které by mohly zanechat šmouhy nebo skvrny.

Technologický pokrok s pomocí přírody

Speciální funkce „Shine and Dry“ je založena na unikátní technologii sušení Zeolith®. K účinnému a jemnému sušení nádobí a sklenic se využívá minerál zeolit a jeho zvláštní schopnost absorbovat vlhkost a přeměnit ji na tepelnou energii. Dochází tak k úsporám energie a zlepšení způsobu sušení nádobí. Proto může nová, plně vestavná myčka Siemens SX 68T156EU studioLine spotřebovat při nastavení programu Eco 50 pouhých 0,73 kWh energie. To je o 10 procent méně, než jsou limitní hodnoty nejvyšší třídy energetické účinnosti A+++!

Mycí cyklus rychlostí světla

S ohledem na trend při zařizování moderních kuchyní, který stále častěji směřuje k bezúchytkovému provedení, reaguje nyní značka Siemens pomocnou funkcí pro otevírání dveří openAssist. Stačí jen jemně stisknout horní část dveří myčky a dvířka se otevřou jako mávnutím kouzelného proutku. Díky funkci timeLight je myčka Siemens SX 68T156EU elegantním propojením estetiky a provozního komfortu. Přestože je tento plně vestavný spotřebič za kuchyňskými dvířky zcela neviditelný, můžete vždy sledovat vše, co se děje uvnitř. Inovativní displej využívá projekce a na kuchyňskou podlahu promítá dobu zbývající do konce cyklu a stav programu. Jasně osvícené písmo, které střídá zobrazení obou informací, je vidět v jakoukoli denní dobu a na jakémkoli typu podlahy.

Text: (ab)

Foto: Siemens

Plně vestavěná myčka nádobí Siemens speedMatic SX 68T156EU studioLine, 60 cm, spotřeba energie: A+++ -10 %, programy: 6 programů a 4 speciální funkce (Shine & Dry, intensive zone, varioSpeed Plus, hygienePlus), sušení: technologie sušení Zeolith®, k dispozici od října 2013 za cenu 36.990 Kč (doporučená maloobchodní cena výrobce; tato cena je pouze orientační, konečnou cenu produktu stanoví jednotliví prodejci).
 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne