Zkuste být více spolu

Datum: 21.1.2014
obrázek
Sotva máme za sebou Vánoce, už abychom se připravovali na Velikonoce. I tyto svátky jara s sebou přináší chystání velikonočních pochoutek. Abychom si práci usnadnili a zejména urychlili, stačí použít vykrajovátka a formičky, pomocí kterých si během chvilky vytvoříme třeba marcipánové figurky. Stačí zvolit správné „velikonoční“ motivy a do zdobení figurek zapojit i děti.

A co bychom neudělali pro naše nejmenší? Co takhle upéct jim krásnou perníkovou chaloupku? Se sadou na vykrajování je to přeci tak snadné. Dokonce natolik, že nám mohou pomáhat i ti nejmenší cukráři.

Veškerý čas příprav můžete strávit společně

Celý čas slavnostních příprav proměníme v jeden velký tvůrčí počin, a tak budou rodiny a přátelé spolu trávit více času. Med, cukr, máslo a žloutky dobře promíchat, pak přidat mléko a všechno koření... Znáte to a také obdarováváte rodinu a přátele velikonočními perníčky, které jsou ihned měkké? Pozvěte je na společné pečení, odkud si odnesou dárky v podobě perníčků a zážitek z příjemně strávených chvil.

Inspirace z IKEA

V obchodních domech IKEA najdete vše, co potřebujete na takové tvůrčí setkání: těsto na perníčky, vykrajovátka i formičky. A díky válečkům a zástěrám ve velikostech pro dospělé i pro děti vám i ti nejmenší mohou pomáhat s pečením a zdobením.

Text: (vz)

Foto: Ikea a Recepty.cz

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne