Madla na zábradlí rozzáří interiér chodeb

Datum: 14.11.2013
obrázek
Dokonce i panelové domy mohou poskytnout příjemné bydlení. Je do nich ale potřeba investovat nějakou tu korunu na renovace a opravy a to jak exteriérů, tak interiérů.

V rámci renovací vnitřních prostor se obyčejně můžete pustit třeba do oprav starých madel schodišťových zábradlí, která už toho hodně pamatují, a také na to většinou vypadají. Jednou z firem, které nová madla pro panelové domy nabízí, a to po celé ČR, je také firma Dastech. Za její produkty nedáte majlant a přitom se pyšní vysokou kvalitou.

Vybírat lze z několika typů materiálů, mezi kterými najdete vysoce odolné PVC, kvalitní plasty nebo masivní dřevo.

Funkční vzhled a ušetřené peníze

Chcete pro své zábradlí modernější funkční vzhled, ale současně ušetřit množství peněz? To vám totiž umožní novinka v podobě plastových madel pro panelové domy, která se rozměrově shodují s původními bakelitovými madly, takže se hodí pro celkovou výměnu starých madel bez výměny celého zábradlí nebo jen pro doplnění chybějících částí stávajících madel.

Pokud byste si chtěli trochu pohrát s barevným provedením, například sladit madla zábradlí se stěnami nebo schodištěm, jsou pro vás vhodnější PVC madla dostupná v množství barev. PVC madla jsou určená pro osazení pásoviny zábradlí o šířce 30 mm a výšce 8 – 10 mm.

Zajímavou alternativou jsou madla v podobě dřeva, která prostor dokážou proměnit v luxusní záležitost. Je ale pochopitelné, že za pravé bukové dřevo s úpravou lakováním nebo bez povrchové úpravy si připlatíte. Nebo můžete zvolit levnější záležitost, plastová madla s dekorem imitujícím dřevo. V obou případech se prostor chodby nebo schodiště úplně promění.

Výrobce doporučuje spojit výměnu madel rovnou s revitalizací schodiště, která probíhá současně s výmalbou a nátěrem zábradlí.

Výhody nových madel

  • Kvalitní provedení a materiály
  • Dlouhá životnost
  • Odolný, bezúdržbový povrch
  • Cenová dostupnost
  • Široká barevná nabídka
  • Neobsahují žádné nebezpečné látky
  • Zdravotní nezávadnost

Veškeré typy madel lze objednat přímo od firmy Dastech prostřednictvím web stránek

www.madlapropanelovedomy.cz.

Anebo prostřednictvím dalších spolupracujících firem, které se zabývají revitalizací schodišť. Ti jsou zodpovědní také za odborný servis, který spočívá v demontáži původních madel, jejich likvidaci danou normou, odborné montáži profilu madel za přesného dodržování postupu instalace doporučeného výrobcem, zhotovení rohů, zakončení a ohybů madel, jejichž materiál a barevnost je také doporučená výrobcem. Samozřejmá je odborná konzultace, zaměření, rozpočty a návrhy zdarma.

Text: (pr)

Foto: firma Dastech

 

 

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne