Kuchyně ve vašem stylu - stačí si jen vybrat

Datum: 23.10.2013
obrázek
Kuchyně není jen místnost, do značné míry je odrazem osobnosti. A Kuchyně Gorenje to respektují. Modelová řada Modern – pro ty, kteří upřednostňují moderní a osobitý styl, preferují individualitu, jsou odvážní a nezávislí v životě i při výběru tvarů, materiálů a barev, rádi vynikají a nehledají kompromisy.

Modelová řada Classic – pro ty, kteří dávají přednost tradici a jistotě. Útulný domov považují za nezbytnou součást spokojeného a plnohodnotného života. Elegance, nadčasovost a spolehlivost jsou jejich prioritami. Rádi se obklopují jemnými, decentními liniemi, příjemnými a inspirativními barvami.

Odkaz minulosti

Modelová řada Rustic – pro ty, kteří mají rádi ověřené hodnoty a podléhají nostalgickému kouzlu „starých dobrých časů“. Dokážou ocenit ušlechtilou krásu a respektují odkaz minulosti jako základu moderní současnosti. Tradiční, ve vzrušujícím kontrastu s novým, takový je jejich styl.

Každý detail promyšlen

Stačí si jen vybrat! Kuchyně Gorenje nabízejí kompletní řešení přizpůsobené parametrům kuchyně i vašim individuálním představám. Každý detail je pečlivě promyšlen. Například třídění kuchyňského odpadu, zodpovědný krok prospívající přírodě, je díky praktickému příslušenství z bohaté nabídky velmi snadné a rychlé. Namísto zbytečně překážejících nádob či sáčků je tu skříňka pod dřezem se speciálním košem právě pro tento účel. Nebo nosič talířů, do kterého se pohodlně vejde až 12 talířů, dělící systém pro příbory v šuplíku, mobilní zásuvky a police s výsuvnými prvky a kompletní výsuvné kontejnery, což znamená konec chaosu v kuchyni!

Ikony světového designu

Výhodou je, že Kuchyně Gorenje se zaměřují nejen na kuchyňský nábytek s mnoha užitečnými doplňky, ale také na vybavení kuchyní včetně designových řad spotřebičů navržených ikonami světového designu, jako je například Karim Rashid, Ora-Ïto nebo studio Pininfarina. Vše na jednom místě, ve studiích rozmístěných ve velkých městech v celé České republice.

Různé varianty, perfektní představa

Zkušení návrháři ve studiích zákazníkům prostřednictvím moderního kreslicího programu Carat prezentují různé varianty, takže mají skutečně perfektní představu o vzhledu vybrané kuchyně. Základní návrh je vždy zdarma. Stejně jako doprava kuchyňského setu k zákazníkovi. Dalším bonusem jsou výhodné programy prodloužené záruky.

Text: (ak), foto: archiv firmy Gorenje

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne