CAG – výrobce interiérových dveří, zárubní a vestavěných skříní

Datum: 15.10.2013
obrázek
Společnost CAG s.r.o., výrobce interiérových dveří, obložkových zárubní a vestavěných skříní, úspěšně funguje na českém trhu již mnoho let. Opírá se o kvalitní technologické zázemí, a jakožto držitel certifikace ISO, nabízí pouze kvalitní a důvěryhodné produkty, které zároveň neustále zdokonaluje tak, aby vyhověla potřebám a přáním i těch nejnáročnějších zákazníků.

Systém zákaznické péče Easy Door

Společnost nabízí unikátní systém zákaznické péče Easy Door. Díky němu je zákazníkům maximálně usnadněn proces výběru, nákupu a montáže dveří. Balíček komplexní zákaznické péče zahrnuje zaměření stavebních otvorů a následnou odbornou montáž kvalifikovanými pracovníky. Výsledkem jsou pak bezchybně fungující dveře, které dostatečně těsní, nedrhnou, hladce se otevírají a společně s dalšími doplňky zapadnou do celkového interiéru vašeho domova. Samozřejmostí je také všestranné poradenství ohledně orientace v nabídce produktů. Součástí systému služeb je také mnoho bonusů šetřících čas i peníze, třeba odvoz starých dveří zdarma. Systém Easy Door dále garantuje kvalitu a původ výrobků.

CAG s.r.o. je jako přímý výrobce se zakázkovou výrobou a širokou sítí prodejců schopen dodat zboží ve velmi přátelských dodacích termínech. Zákazníkům, kteří nebydlí v dosahu vzorkoven, je zboží dodáváno zásilkovou službou.

Rozmanité spektrum povrchu dveří

Společnost nabízí velmi rozmanité spektrum provedení povrchu dveří. Vybrat si můžete z mnoha dezénů folií a laminátů nebo lakované povrchy v různých barevných variantách a také v různých cenových relacích. Oblíbený je např. strukturovaný povrch Laminát Reliéf nebo dynamický povrch ARTEMIS evokující drobné vlnky. Novinkou jsou nové efekty lakování včetně metalických laků s 3D strukturou. V případě zájmu lze provést i dekory na sklo či plochu dveří dle individuálního přání. Vyberou si proto jak příznivci tradičního vzhledu dveří, tak zákazníci sledující nejnovější moderní trendy.

Široké portfolio interiérových dveří

Co se týče typu dveří, k dispozici je široké portfolio interiérových dveří s různými výplněmi včetně celoskleněných dveří. Velmi žádané jsou také bezpečnostní dveře s bezpečnostním zámkem, protipožární dveře i zárubně s požární odolností, protihlukové provedení či bezfalcové (bezpolodrážkové) provedení pro moderní interiéry. Dále jsme schopni vyrobit všemožná atypická provedení dveří jakkoliv se odchylující od standardu, tedy např. zkosené dveře do podkrovních místností. Na své si přijdou také zájemci o skládací nebo posuvné dveře.

Montujeme také obložkové zárubně vzhledově ladící s interiérovými dveřmi. Novinkou letošního roku pro podporu zdraví uživatelů je zárubeň s provětráváním, která je určena do pasivních domů a dalších prostor se zvýšenými nároky na cirkulaci vzduchu. Užití zárubně do projektu zajišťuje zdravé a příjemné klima v místnostech a proudění vzduchu mezi místnostmi bez narušení pohledové plochy dveří např. užitím větrací mřížky.

Vestavěné skříně a řešení šaten dle individuálních požadavků

Vedle dveří a zárubní společnost CAG s.r.o. vyrábí také vestavěné skříně a řešení šaten dle individuálních požadavků. Tyto skříně mají modulové uspořádání, vždy obsahují zadní část, která zajišťuje zvýšenou stabilitu a zároveň zamezuje průniku nečistot dovnitř skříně a k uloženým věcem. Veškeré pohledové plochy včetně boků jsou hladké, bez viditelného použití spojovacího materiálu. Vestavěné skříně a šatny je možno sladit s dekorem interiérových dveří, nejoblíbenější jsou různé kombinace odolných laminátových povrchů a bezpečnostního barevného skla se snadnou údržbou.

Dveře i skříně lze však dodat i v lakovaném provedení, např. elegantního, nadčasového a neotřelého reliéfního povrchu Artemis, který celému interiéru dodá jedinečný vzhled a zároveň ho pohledově sjednotí.

Kvalita a dlouholeté zkušenosti

Společnost CAG s.r.o. klade velký důraz na kvalitu svých výrobků a má dlouholeté zkušenosti s jejich výrobou. Kromě toho sleduje potřeby svých zákazníků a neustále rozšiřuje nabídku svých výrobků i služeb, které si zákazníci velmi oblíbili. Již nespočet interiérů se díky interiérovým dveřím CAG s.r.o. proměnil v útulný a harmonický domov.

Text a foto: CAG s.r.o.

CAG s.r.o.

Vyrábíme interiérové dveře, obložkové zárubně a vestavěné skříně. Poskytujeme kompletní servis od zaměření až po montáž a odborné poradenství. Klademe důraz na kvalitu komponentů a zpracování. Nabízíme široké portfolio modelů a dekorů dveří.

www.dverecag.cz

Kontakt:

Sídlo CAG s.r.o. a centrální vzorkovna Kytín: Kytín 19, 252 10 Mníšek pod Brdy

tel.: +420 318 599 401, fax: +420 318 599 402, e-mail: centrala@dverecag.cz

Zelená linka – volejte zdarma: 800 262 929

 

 

Hledání v obsahu

Počasí

Soutěž

Napište nám

Partneři

Anketa

Jaká rubrika vás zajímá na našem webu nejvíce?
 
42%
 
17%
 
22%
 
10%
 
5%
 
4%
 
0%
 
0%

Diskuze

Ke stažení

Nejčtenější články

 


Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 390 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne