Diskuze

    
  Comfort Energy zkušenosti


AutorPředmět:   Comfort Energy zkušenosti
Roman Čížek
15-10-2015 15:52        Odpovědět
Máte zkušenosti s Comfort Energy? Vypadlo na mě z nějakých srovnávačů že jsou levnější než můj dodavatel, tak by mě zajímalo, jaké s nimi máte reálně zkušenosti. . .
Novotný
Comfort Energy zkušenosti
20-10-2015 11:34        Odpovědět
Já u nich mám zkušenosti a docela bych je vystihl tak že jsou dobré... Přece jen mají něco do sebe ohledně cen, který jsou daleko lepší než ti tradiční dodavatele nemám problém, takže já bych vám Comfort Energy schválil...
Vít
Comfort energy - reálná úspora
20-01-2017 14:05        Odpovědět
úspora je u nich reálná, hlavně když se u nich sjednotí energie, to to pak i vychází líp, akorát tím jak budete mít na každý sepsanou vlastní smlouvu, tak budete dostávat i dvojí vyúčtování a to mi jako jediný přijde trochu hloupý. Ale na to se dá zvyknout, je to prkotina, nad kterou se nemá cenu pozastavovat.
Karel
12-11-2015 16:46        Odpovědět
mě od nich před měsícem přišla první složenka a musím říct že za celé jednání s nimi jsem nepocítil žádný nedostatek, jsem s výběrem spokojený, tak uvidím po roce, ale myslím že to bude dobré...
Pavel H.
Comfort energy
23-06-2016 16:53        Odpovědět
První složenka vám řekne kulový jestli s nimi ušetříte, spíše si porovnejte ceníky nebo počkejte až na závěrečný vyúčtování, který vám řekne mnohem víc, zda jste ušetřil či nikoliv. My si třeba zálohy ponechali na stejné výši a na těch se nám pak dost dobře rozeznávala úspora, že jsme si i nich po roce mohli dovolit i snížit měsíční zálohy.
Janíček
Comfort energy - zálohy
20-03-2017 17:33        Odpovědět
My si je nechali upravit dle spotřeby, jelikož naše původní zálohy byly nastavené spíš podle ceny dodavatele, takže jsme pak jednoznačně viděli, že u Comfort energy budeme platit opravdu míň, přesně tak jak nám bylo řečeno u nich na podniku, když se celá smlouva sjednávala. Teď to můžu i potvrdit.
Prokop
Comfort Energy nám zlevnili
08-08-2017 19:30        Odpovědět
To rozhodně můžu souhlasit, jenže nám u nich zlevnili když jsme k nim přecházeli a v dalším roce znova, protože v prvním roce sundali jen stovku a to bylo málo, tak to upravili ještě jednou a to rovnou o dvě stovky. Klidně by takhle mohli pokračovat co rok :D a vůbec by mi to nevadilo :-)
Vlasák
Comfort Energy zkušenosti
26-10-2015 11:21        Odpovědět
Nám to taky vypadlo z jednoho srovnávače a docela se nám tohle doporučení vyplatilo a zrovna Comfort Energy je z mých zkušeností opravdu levnější...
Mirka
24-02-2016 15:21        Odpovědět
Nám comfort vygeneroval tarifomat, takže jsme se k nim dostali přes toto doporučení. I na jejich tabuli cti má společnost celkem dobré reference, takže s přestupem jsme nijak neotáleli. Změna proběhla rychle a skoro jsme ji nezaznamenali.
Comfort energy zkušenosti
14-11-2017 15:24        Odpovědět
my použili kalkulačku na tzb portálu, doporučil nám ji známej k porovnání a comfort se nám tam taky ukázal jako levnější, i v podmínkách měl nějaké body plus, takže nelituji, že jsme to podepsali a kontrolu na netu udělali až posléze.
Jan
Comfort Energy zkušenosti
04-11-2015 13:55        Odpovědět
Já nějaké zkušenosti mám, ale od doby co jsem u nich jsem nemusel nic řešit, takže do kontaktu jsem s nimi přišel asi v podstatě jen při přechodu, protože mi s tím pomáhali a pokud Vám jde o ceny, tak ty se mi u nich snížili už při první platbě u nich..
Martin Vávra
Lze u nich snížit měsíční platby?
21-03-2016 16:41        Odpovědět
Dobrý den, už asi dva týdny zvažuji přechod k této firmě. Jejich ceník se mi jeví celkem solidně a za naši domácnost by mi to mohlo hodit nějakou stovku dolů, každopádně by mě zajímalo, zda jste s nimi byl schopný snížit i měsíční platby. Předem děkuji za Vaši odpověď.
Zdeněk Mareš
07-09-2017 20:14        Odpovědět
Oni vám to zlevní a kde se to to podepíše po roce je především na zálohách, nám to udělali tak že do nové smlouvy co nám dali, tak uvedli stejné zálohy a až po roce nám je upravili podle své ceny a podle spotřeby, takže v prvním roce byl opravdu přeplatek který se blížil k 6000korun, ale teď se nám vrací třeba už jen 500korun protože nám to srovnali. Takže uvidíte pak podle své domácnosti.
Tomáš
Comfort energy zálohy
12-04-2017 14:04        Odpovědět
Mně třeba né, já si to nechal až po roce, abych mohl porovnat hodnoty, jestli se to vyplatilo nebo ne. Takže jsem furt platil stejně, i když mi operátorka tvrdila, že mi zálohy můžou hnedka upravit k naší spotřebě. Ale to jsem odmítl, že to tak nechám rok a pak uvidím. Po roce když jsem viděl, že ty zálohy byly opravdu přestřelený a měl jsem přeplatek skoro sedm tisíc, tak jsem si je ještě rád snížil.
Adam Mrhač
Smlouva u Comfort Energy
26-09-2017 16:13        Odpovědět
Je to tak, my u nich máme elektřinu přihlášenou už pátým rokem s tím, že je podle mýho vše ok, tak jsme s nimi vždycky komunikovali v intervalu dvou let, když jsme chtěli vědět podmínky jestli můžem pokračovat se smlouvou dál. Zatím je to tak že smlouvu prodlužujeme, protože cenu oni nám dávají skoro jako na začátku, zatím co rok jsme dobírali dva tisíce.
Jan
Comfort Energy zkušenosti
04-11-2015 13:55        Odpovědět
Já nějaké zkušenosti mám, ale od doby co jsem u nich jsem nemusel nic řešit, takže do kontaktu jsem s nimi přišel asi v podstatě jen při přechodu, protože mi s tím pomáhali a pokud Vám jde o ceny, tak ty se mi u nich snížili už při první platbě u nich..
Luboš Štícha
Platba záloh u Comfort Energy
15-12-2017 13:15        Odpovědět
JJ souhlas. Akorát bych konkretizoval to, že je na vás jak se s nimi domluvíte jak budete hradit měsíční platby, jde to poukázkou i samostrháváním z internetového bankovnictví, co pro naprostou pohodlnost a bezstarostnost využívám já. Občas kouknu do online kanceláře jestli vše sedí a zatím vše zvládají bez reklamací.
J.Kadlec
18-11-2015 13:57        Odpovědět
nemyslím si, že by ceny byli o tolik lepší... jako nezkoušel jsem je ale nevěřím tomu, že by to bylo o tolik lepší...
Čejka Jan
Sleva u Comfort Energy
15-11-2016 14:28        Odpovědět
Tak když se o to člověk nestará, tak jasně že bude mít furt ceny stejný jako na začátku, ale já jsem u Comfort Energy už čtvrtým rokem, takže mě napadlo jim zavolat a poptat se jestli bych u nich nemohl dostat nějaký lepší tarif když už je mám několik let, slečna koukla do systému a bylo pro mě hotovo, nabídla mi že bych mohl mít slevu 7% procent ze silové elektřiny. Sleva dobrá a stálo mě to jedno zavolání.
Vladimír
Comfort Energy zkušenosti
16-06-2017 14:38        Odpovědět
A to já jsem teda zas opačného názoru a řekl bych, že tím jak má Comfort Energy možnost nabízet nižší cenu tak k nim přešlo i více lidí, protože jsem četl v jednom článku, že se zas o něco rozrostli. Takže čemu jinému to přihrát, než ceně jakou mají, mě se u nich podařilo taky ušetřit a ne málo.
Franta
03-12-2015 16:54        Odpovědět
Pane Čízku, nevím u jakého aktuálně jste dodavatele, ale pokud vám comfort nabízí výhodnější ceny tak si to propočtěte a uvidíte, je to dodavatel jako každý druh.
VLk
16-09-2016 14:02        Odpovědět
Dodavatel sice jako každý druhý, ale cenově rozhodně levnější s odpovídajícím zákaznickým servisem. My jsme spokojení!
Martin Hejduk
comfort energy moje zkušenosti
16-01-2018 16:20        Odpovědět
Já si dělal porovnání ještě s dalšími vytipovanými čtyřmi dodavateli a comfort energy mi vyšli nejlépe co se podmínek sepsání smlouvy týče, rozdíly v ceně tam byly minimální v rámci sta korun. Proto máme plyn a elektriku od nich. Dali jsme to pod jednu střechu pro snazší vyřizování. Asi bych to poradil i pro příště to tak udělat, protože s tím máme už dobré zkušenosti.
tom
16-12-2015 11:36        Odpovědět
no tak google najde nějaké kalkulačky, ale nevím jim moc nevěřím..
Herzog Kamil
Comfort energy
15-05-2017 14:29        Odpovědět
Nám dobře obstál porovnávač tarifů z internetu, dostali jsme pak od nich cenový balíček, kde jsme měli vybraného dodavatele (u nás Comfort energy) i s nastavením lepších cen za plyn i elektřinu. Takže můžu doporučit. Comfort energy s námi jednají slušně i přesto, že jsme si to nezřizovali přímo přes ně.
Lukáš
Comfort Energy zkušenosti
04-01-2016 15:32        Odpovědět
Zdravím, moje zkušenost je taková, že jsem si tohoto alternativního dodavatele sám vyhledal. Zdálo se mi, že je až moc velký humbuk kolem této společnosti, přitom když jsem si pročetl jejich podmínky a udělal propočet, vycházel mi CE výhodněji, než firma co jsem měl doposavaď. Po telefonu jsem s nimi vyřešil přechod a do teď mám svatý klid.
Miloš Kadlec
Comfort Energy zkušenosti
27-01-2016 15:31        Odpovědět
Pokud chci levnější elektřinu/plyn, najdu si informace a reference, příslušnou firmu osobně kontaktuji a pak s ní po prostudování smlouvu uzavřu. Nikdy se do ničeho bezhlavě nevrhám aniž bych si to pořádně neprostudoval. Tak tomu bylo i když jsem podepisoval smlouvu Comfort energy. A dnes jsem naprosto klidný a nic mě nemůže vyvést z míry.
Jakub Mašek
30-05-2016 13:10        Odpovědět
Přesně tohle byl důvod, proč jsem odešel od mého původního tradičního dodavatele, nejen že mi je doporučil energetický kalkulátor, ale dokonce jsem měl možnost mít smlouvu s garancí nižší ceny než jsem právě měl u mého původního dodavatele, takže to se mě na tom dost líbilo. A proto jsem do toho taky šel. Říkám si furt, lepší sleva nějaká, než žádná...
03-08-2016 18:48        Odpovědět
Dobrý den,
tak jsem také naletěla....Přistěhovala jsem se do nového bytu. Po dvou měsících u mě ve zcela nevhodnou dobu (kmitala jsem ,nestíhala) zvonil člověk, který mi řekl,že je z ČEZu a že jsem s nima podepisovala v únoru smlouvu (kde to zjsitil nevím) a že mi v březnu poslali dodatky smlouvy a že jsem jim to neposlala zpět. Chtěl vidět číslo...že si to musí ověřit a blabla bla...no prostě jsem jim podepsala smlouvy..začlo mi to být podezřelé, když mi vnutil ty deb..í žárovky...To se měl hned k odchodu...Sedla jsem k netu a zjistila, jak jsem pitomá...volala jsem ihned tomu pánovi, ale už neměl čas...Potom proběhl telefon, kdy jsem to zrušila.Nechtělo se mi posílat žárovky poštou, chtěla jsem doklad, že si je převzali v pořádku. 2x jsem již byla ve 20 km vzdáleném městě, abych jim to dala v jejich úředních hodinách co mají na internetu a nikdo tam nnikdy není :-( Zítra bude pokus č. 3 ...
Saša
11-08-2016 12:20        Odpovědět
Ahojky u nás byl taky nějaký jeho kolega už kdysi dávno a řešili jsme s ním přechod pod Komfort energy, manželovi se líbila cena, že bychom jí měli u nich lepší než u našeho původního tradičního dodavatele, ale když došlo na žárovky, tak ty teda striktně odmítl, že už je doma dávno máme a že další nepotřebujem. Takže u nás v tomhle směru nepochodil, ale dodávky jsme si nechali zařídit a ty teda v poho.

Strana: 1 2

 

 

 

 

Magazín o moderních trendech v bydlení

portál nejen o bydlení pro čtyři miliony obyvatel panelových domů Panelplus Press

Textová reklama: Předplaťte si PANEL PLUS pouze za 330 Kč! Více na http://www.panelplus.cz/cz/predplatne